Volejbal

Kvapilová zažila chvíle hrůzy: Takhle trpěla v ledové vodě! VIDEO

České plážové volejbalistky Michala Kvapilová a Kristýna Kolocová bohužel dobojovaly na turnaji Světové série ve švýcarském Gstaadu. V nádherné destinaci pod Alpami je úchvatná příroda a v parných letních dnech poskytuje osvěžení řeka Louibach, do které se rozhodla jít právě i Kvapilová. Místo osvěžení ale spíše trpěla…

České volejbalistce se do řeky moc nechtělo. "Dělej, natáčím to kvůli hezké fotce. Tak dělej, pojď," hecovala Kvapilovou její parťačka Kristýna Kolocová. "Ty v*le," pokračovala. "Ááááá," řvala Michala.

Co by holky pro pobavení fanoušků neudělaly. Na turnaji však skončily už po třetím zápase, tedy hned po postupu ze základní skupiny. Do čtvrtfinále se naopak dostala dvojce Barbora Hermannová/Markéta Sluková. Ty budete mít možnost vidět na stanici Nova Sport 2, pokud by se probojovaly do bojů o cenné kovy, které jsou na programu v neděli.

Už zítra se hraje mužské finále. To, stejně jako zápas o bronz, budete moci sledovat živě na stanici Nova Sport 2 v 18:00. Hraje se o hodně, mimo jiné i o zajímavou trofej v podobě zlatého zvonu, který jste mohli vidět na obrázku výše.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události