Fotbal

Sázky Francouzů, které se po MS musí splnit: Párty i oholené hlavy!

Sázky Francouzů, které se po MS musí splnit: Párty i oholené hlavy!
Zdroj: Profimedia

V neděli vyhráli titul mistrů světa a stále ještě slaví. Fotbalisté Francie zažívají nejhezčí dny fotbalové kariéry a fanoušci ze země galského kohouta jsou stále v euforii. Navíc je baví sami hráči, kteří před šampionátem uzavřeli sázky, které museli splnit za předpokladu, že vyhrají titul. A to se stalo. Sázka je sázka a ty první už se plní…

Tak třeba brankář Hugo Lloris se vsadil, že pokud Francie vyhraje titul, on se v Nice opije do němoty a v tamních hospodách se bude plazit po čtyřech. Nabil Fékir a Olivier Giroud si zase mají oholit hlavu dohola. Thomas Lemar se má naopak obarvit. Na seznamu sázek jsou ale i prospěšnější a pro zdraví a kariéru užitečnější věci. Blaise Matuidi má totiž na kole urazit cestu z Paříže do Francie.

Nic z toho, co bylo vyjmenováno, zatím fotbalisté Francie nesplnili. Jediný, kdo se sázce už postavil čelem, byl Adil Rami. Ten se měl v televizi poprat s Teddym Rinerem, tedy několikanásobným mistrem světa a dvojnásobným olympijským vítězem v judu. Jak to dopadlo? Podívejte se ve videu níže.

Jaká je pokuta za nesplnění sázek, to francouzský svaz nezveřejnil. Fotbalisté do toho ale jistě půjdou a my se tak v nejbližších dnech snad dočkáme dalších videí.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události