NHL

Legendární Mario Lemieux prodává hrad! Má tam 50 pokojů

Legendární Mario Lemieux prodává hrad! Má tam 50 pokojů
Zdroj: Profimedia

Legendární hokejista Mario Lemieux prodává své panství! Luxusní sídlo, které kromě jiného pod svojí střechou skrývá 50 pokojů, si můžete pořídit i vy, ale připravte si téměř půl miliardy korun!

Kdo by neznal legendárního "Supermaria", který se nesmazatelně zapsal do historie NHL a v dobách největší slávy Pittsburghu byl mentorem Jaromíra Jágra.

Související obsahDvaapadesátiletý rodák z kanadského Montrealu, který je zároveň spoluvlastníkem Pittsburgh Penguins, se rozhodl, že prodá svůj luxusní dům - nebo spíš hrad!


Cena je to sice obrovská a protože Mario je starý lišák a má pořád smysl pro humor, dům nabízí za 21,999,066 dolarů ( v přepočtu zhruba 440 milionů korun). Těch 66 dolarů na konci je vzpomínka na číslo, které po dobu své kariéry nosil na dresu.
 


 

Ale teď k samotné nemovitosti. V ní se totiž skrývá nejen 50 pokojů, ale také 17 krbů a jak uvádí realitní kancelář, jedná se o nejdražší dům, který si můžete v oblasi Mont Tremblant zakoupit.


V této oblasti se dům nachází:


Dvojnásobný vítěz Stanley Cupu si sídlo pořídil v roce 2012 a manželkou Natálií a čtyřmi dětmi ho využívali hlavně v létě. Ostatně okolí je přímo stvořené pro sportovní vyžití s rodinou, protože je zde lyžařský resort a také nádherná příroda.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události