MotoGP

Rossi a spol. míří do Brna! To se stane hlavním městem motorismu!

Už jen desítky hodin zbývají do startu velkého motoristického svátku Česka. V Brně začne v pátek mistrovství světa silničních motocyklů, největší sportovní akce u nás. A čeká se až 200 tisíc diváků.

Hvězdám jakými jsou Valentino Rossi, Marc Marquez nebo českým borcům Karlu Abrahamovi a Jakubovi Kornfeilovi, můžete i letos fandit na stanicích rodiny Nova.


Borci, které obdivuje celý svět, znovu udělají z Brna hlavní město motorismu. Opět se můžeme těšit na třaskavý souboj Rossi versus Marquez! Tihle dva kohouti si nic nedarují. „Vždy, když vidím jeho jméno ve startovní listině, zděsím se, ničí náš sport," pronesl před časem po incidentu se svým rivalem Rossi.
 

Samozřejmě budou ve hře i česká želízka. 16letý mladíček Filip Salač a zkušení Jakub Kornfeil a Karel Abraham, který se pokusí bodovat v královské kubatuře. „Závodit doma je pro mě psychicky náročné, protože chci potěšit fanoušky,“ říká Karel Abraham.


Fandění hvězdám MotoGP není zdaleka výsadou mužů! Do Brna jezdí celé rodiny, napříč generacemi.


Kempy v okolí okruhu budou znovu narvané k prasknutí! V pohotovosti budou stovky policistů a fanoušci toho moc nenaspí...


A kdo nemůže do Brna, od pátku naladí NOVA Sport a Voyo!

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MotoGP

Důležité Události