Fotbal

Zlatanovo koleno šokuje svět: Řekli mi, že končím. Já řekl NE! 

Zlatanovo koleno šokuje svět: Řekli mi, že končím. Já řekl NE! 
Zdroj: Profimedia

Když švédský kanonýr Zlatan Ibrahimovič oblékal ještě dres Manchesteru United, utrpěl hodně ošklivé zranění kolena a tehdy mu prý doktoři řekli, že následky mohou být fatální. Útočník LA Galaxy teď umístil na svůj twitter fotku, jak jeho koleno před více než rokem vypadalo!

Tehdy Zlatan s Manchesterem bojoval o semifinále Evropské ligy a za stavu 1:1 přišel šok. Ibrahimovič po výskoku dopadl na napnutou nohu a koleno se vyvrátilo naprosto nepřirozeným směrem. Bolest a zmar, přesně to cítil nejen švédský klenot, ale i fanoušci. Podle doktorů prý hrozil i konec kariéry...

Související obsah

Za necelých sedm měsíců už ale nezničitelný Švéd opět nastoupil do ligového zápasu proti Newcastlu, který Rudí ďáblové vyhráli 4:1 a Zlatan byl opět středem pozornosti. "Lvi se uzdravují jinak než lidé,“ odpověděl pak novinářům, když se ho ptali, jak se po nucené pauze zaviněné zraněním cítí.
 

Zlatan hovoří po prvním zápase, do kterého naskočil po zranění kolene VIDEO:

Aktuálně největší hvězda americké MLS teď na svůj twitter umístila fotku, jak před více než rokem pochroumané koleno vypadalo a rozhodně to není pohled pro slabší povahy!
 

Zlatan ukázal fotku, jak vypadalo jeho zraněné koleno:Fotku navíc otitulkoval takzvaně "po Zlatanovsku" tedy velkolepě. "Řekli mi, že je konec. Já řekl NE!". A měl pravdu, tenhle fotbalový terminátor. Zlatan se nejen dokázal zázračně rychle uzdravit, ale má zase formu, jako hrom.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události