Fotbal

Tvrdík stáhl ocas! Kritiku UEFA a sudích raději z internetu smazal

Tvrdík stáhl ocas! Kritiku UEFA a sudích raději z internetu smazal
Zdroj: Profimedia

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík po včerejším vyřazení sešívaných z bojů o Ligu mistrů na půdě Dynama Kyjev pořádně soptil vzteky. Nejprve nadával na rozhodčí a pak dokonce i na celou UEFA. Do rána ale nejspíš vychladl a ostrou kritiku raději smazal.

Tvrdík těžce nesl, že v prvním utkání v Praze skórovalo Dynamo poté, co sudí nepřerušili hru, přestože na hřišti byly dva míče. Zápas skončil remízou 1:1. V odvetě v Kyjevě prohrála Slavia 0:2, když marně protestovala proti neuznanému gólu Stanislava Tecla a druhému gólu Dynama z jasného ofsajdu. ‏

Související obsah

"Rozhodčí hrubě ovlivnili oba zápasy," napsal Tvrdík ihned po odvetě na twitter. "Místopředseda Surkis by měl odstoupit a UEFA se nesmí divit, co fanoušci oprávněně skandují ve spojení s jejím jménem," připomněl Tvrdík oblíbený pokřik fanoušků "UEFA, mafia".

Přehled kritických tweetů Jaroslava Tvrdíka ZDE:


Podobný postup podle něj nemůže ukrajinský celek těšit. "Být Dynamem, takto bych postoupit opravdu nechtěl. Jsem pyšný na náš tým a budeme tvrdě pracovat dál," dodal Tvrdík.

Jenže slávistický boss si později nejspíš uvědomil, že by se jeho důrazná kritika nemusela setkat jen s lajky od fanoušků a všechno raději smazal. Ostatně není se čemu divit. Vždyť fotbalové kluby dostávají pokuty například i za to, když jejich fanoušci na transparentech hanobí mezinárodní fotbalovou unii, natož pak když podobná slova použije jeden z nejvyšších představitelů klubu.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události