Beachvolejbal

Maminka Kolocové promluvila o konci: Olympiádu jsem proplakala

Maminka Kolocové promluvila o konci: Olympiádu jsem proplakala
Zdroj: Nova Sport

Dnes v pátek ukončila kariéru volejbalistka Kristýna Kolocová. Na mimořádné tiskové konferenci byla přitomna i její hrdá maminka. V rozhovoru prozradila mimo jiné, jak prožívala olympiádu, nebo jaká byl Kristýna v mládí.

„V naší rodině jí vždycky podpoříme. Kdyby se rozhodla pokračovat, podpoříme jí v tom, když se rozhodla skončit, podpoříme jí také. Je to smutné, ale chápu její důvody. Celá naše rodina jí podporuje,“ odpověděla na otázku, jak vnímá konec kariéry její rodina.


„Jsem na ní moc pyšná, vždycky jsme na ní byli pyšní. Budu na ní pyšná, i když nebude hrát,“ oznámila hrdě.


V mládí prý byla bezproblémová a sport stavěla vždy na první místo. „My jsme říkali, nepůjdeš na volejbal, babička má oslavu. Ona na to: nepůjdu na oslavu, mám přeci volejbal,“ dodala s úsměvem.


„Mezi největší momenty její kariéry bych vyzdvihla olympiádu, tu jsem celou probrečela. Nejdřív jsme nemohli sehnat lístky a pak když vyhrála, brečeli jsme všichni,“ popisovala zážitky z letní olympiády v Londýně.


„Jezdili jsme kde jsme mohli, po Čechách, do ciziny, na olympiádu. Chtěli jsme to tak a byli jsme na ní pyšní,“ dodala na závěr.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události