Bordeaux po vyhazovu trenéra prohrálo. V lize je stále bez bodu

Fotbalisté Girondins Bordeaux jsou i po druhém kole francouzské Ligue 1 bez bodu, na hřišti Toulouse prohráli 1:2.

Bordeaux po domácí prohře se Štrasburkem nastoupilo na hřišti Toulouse a inkasovalo těsně před koncem první půle. A i když pak pohotovou střelou Kamano srovnal, přišla brzy gólová odpověď.
Girondins tak po vyhazovu trenéra Poyeta zápas pod vedením Erica Bedoueta nezvládl.

Ve druhém nedělním utkání zachránilo St. Etienne remízu na hřišti Štrasburku i v oslabení. Gól na 1:1 dal střídající Camara pouhé čtyři minuty po svém nástupu na hřiště.

Překvapením je vítězství Nimes nad Olympique Marseille. Nováček soutěže vyhrál i druhý zápas a rovnou nad jedním z favoritů a navíc má po druhém kole vedle stoprocentního zisku díky sedmi vstřeleným gólům nejlepší ofenzivu.

Štrasburk – AS Saint-Étienne 1:1 (0:0)
Branky: 56. Gonçalves – 88. M. Camara. ČK: 18. Subotić (ASE)

Toulouse – Girondins Bordeaux 2:1 (1:0)
Branky: 44. Leya Iseka, 68. Dossevi – 51. Kamano.
Jaroslav Plašil odehrál za Bordeaux celé utkání.

Nimes - Olympique Marseille 3:1 (1:0)
Branky: 34. Bouanga, 62. Thioub, 87. RIpart - 49. Thauvin.