Rychlobruslení

Erbanová končí kariéru kvůli trenéru Novákovi! Měl ji ponižovat

Erbanová končí kariéru kvůli trenéru Novákovi! Měl ji ponižovat
Zdroj: Profimedia

Rychlobruslařka Karolína Erbanová se v 25 letech nečekaně rozhodla ukončit kariéru. Bronzová medailistka z olympiády v Pchjongčchangu to oznámila na svém facebooku a uvedla i důvody, proč se tak rozhodla.

Rychlobruslařka Karolína Erbanová se v 25 letech nečekaně rozhodla ukončit kariéru. Bronzová medailistka z olympiády v Pchjongčchangu a medailistka z mistrovství světa i Evropy to dnes oznámila ČTK.
 

"Jsem připravená závodit a šířit slávu své země jediným způsobem, který umím. Nejsem však už nadále připravená být obětí manipulativního, ponižujícího a útočného chování reprezentačního trenéra Petra Nováka, jehož lidské ani pracovní metody naprosto nesouzní s mými a nemohou mě vést k dobrým výkonům," uvedla Erbanová v prohlášení.
 


 

Rodačka z Vrchlabí se rychlobruslení věnovala od roku 2006, kdy začala trénovat pod Novákovým vedením. V roce 2014 však kouče opustila a přesídlila do Nizozemska, kde se připravovala v týmech Continu a Afterpay. Před dvěma týdny oznámila, že bude trénovat s polskou reprezentací, poté se ale rozhodla se sportem skončit.


Související obsah
Celý status Karolíny Erbanové si můžete přečíst níže.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události