Rychlobruslení

Nadiktoval Sáblíkové vyjádření k Erbanové Novák? Fanoušci útočí!

Nadiktoval Sáblíkové vyjádření k Erbanové Novák? Fanoušci útočí!
Zdroj: Profimedia

Karolína Erbanová ukončila nečekaně v 25 letech svou úspěšnou rychlobruslařskou kariéru. To vyvolalo v českém sportovním prostředí velký poprask. Za šokujícím rozhodnutím Erbanové totiž měly být hlavně spory s reprezentačním trenérem Petrem Novákem. Včera se na toto téma vyjádřila naše nejúspěšnější rychlobruslařka Martina Sáblíková a fanoušci hned reagovali…

Jako vždy, i tady se společnost dělí na dva tábory. Jeden se Sáblíkové zastává. "Je vidět, že Martina Sábliková je nejen férová sportovkyně ale i vyzrála osobnost. Její komentář k situaci to zcela potvrzuje. Přeji hodně štěstí a úspěchů," píše se v jednom z nejvíce "hodnocených" komentářů na sociální síti.

Jenže ten druhý tábor Sáblíkové mnohé vyčítá. "Hodně diplomatická odpověď, hlavně si neušpinit ruce, že? Martino, když jste tohle psala, tak za vámi stál trenér Novák a diktoval vám, co máte psát, že ano?" píší další fanoušci, kteří stojí více za Erbanovou a reagují tím na vyjádření Sáblíkové, které si můžete přečíst v článku níže:

Související obsah

Mnoho dalších je přesvědčeno, že za vyjádřením Sáblíkové je buď marketing, nebo trenér Novák. "Nechápu vaší potřebu se na toto téma vyjadřovat. Nikde jsem se nedočetl, že by se Karolína opřela do vás. Osobně si myslím, že toto je hezky nadiktovaný pohled toho vašeho trenéra," reaguje fanoušek Jaroslav.

Ať už to v rychlobruslařském týmu České republiky bylo a je jakkoliv, to vědí jen ti, kteří jsou jeho součástí. "Kdo ví, kde je pravda," píše velmi výstižně zase další fanynka. Možná ukáže až čas, jak to všechno vlastně bylo.

Na reportáž, která vše shrnuje, se podívejte zde:

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události