Naivní chlapec Rashford. Po vyloučení běsnil cestou do šaten

Tak tohle se Rashfordovi opravdu nepovedlo. V neděli prožil zápas hrůzy, když se už po osmi minutách na hřišti nechal hloupě vyloučit a cestou do šatny ještě kopal do dveří. Důvěru u trenéra tak bude budovat ještě složitěji.

Manchester United sice vyhrál na hřišti Burnley 2:0, přesto má José Mourinho důvod k nespokojenosti. Mladičkému Angličanovi se snaží dávat na hřišti více a více času, ten se ale zatím nedokáže prosadit a důvěru trenérovi oplatit.

V neděli nahradil Alexise Sanchéze v 61. minutě, aby oživil hru "Rudých Ďáblů". Po osmi minutách vybojoval penaltu, kterou Paul Pogba neproměnil a tím začala černá desetiminutovka Marcuse Rashforda.

V 71. minutě mu obránce Burnley skluzem odkopl míč na roh a navíc ho úmyslně podkopl při snaze odejít. To Rashford psychicky neunesl a hned si šel s Bradleym šel vše vyříkat. Hlavou se k němu dostal tak blízko, že došlo ke kontaktu hlav obou hráčů, na což hned Bradley reagoval a gesty si stěžoval směrem k rozhodčímu.

To rozhodčímu stačilo a okamžitě dvacetiletému útočníkovi ukázal první červenou kartu v kariéře. Anglický reprezentant navíc neunesl tíhu situace ani cestou do šaten a frustrovaně kopal do dveří.

"Emoce mne přemohly, neměl bych takto reagovat. Omlouvám se všem v klubu a všem fanouškům," omlouval se Rashford hned po zápase na twitteru.

K celé situaci se na pozápasové tiskovce vyjádřil i José Mourinho. Připustil, že se jednalo o kontroverzní situaci a velmi přísnou červenou kartu, přesto nazval svého svěřence naivním chlapcem.

Rashford si po reprezentační pauze nezahraje tři zápasy a dá šanci svým konkurentům. V útoku se o tři místa pere s takovými esy, jako je Romelu Lukaku, Alexis Sanchéz, Jesse Lingard, nebo Anthony Martial.

Jestli ohrozí Rashfordův výbuch jeho místo v sestavě v zápasech anglické ligy se ukáže až 6. října na hřišti Newcastelu. Do té doby se United pokusí vylepšit své postavení v tabulce v zápasech proti Watfordu, Wolwes a West Hamu.