Martina Sáblíková

Kdo je tato česká sportovkyně? Olympijská vítězka k nepoznání!

Nová image změnila trojnásobnou olympijskou vítězku k nepoznání. Ta se zúčastnila focení v rámci prezentace sportovní značky, se kterou jsou spojeni takové hvězdy, jako je Anthony Joshua či Michael Phelps. V tomto případě jde ale o Češku. Poznáte ji? Napovíme, že její dlouhé černé vlasy matou…

Jistě jste se zaměřili na obličej a důkladně ho zkoumali. Z úvodní fotky vás vedle vlasů možná zmátlo ještě to, že snímky byly pořízeny v posilovně u boxovacích pytlů. Nejde však o žádnou královnu bojových sportů, ale o královnu rychlobruslení.

Ano, jde o Martinu Sáblíkovou, která je na fotkách prostě k nepoznání. Na snímcích výše je i porovnání Sáblíkové, které jsme pro vás připravili před rokem. Když si vezmete, jak vypadala s krátkým účesem před čtyřmi roky, a jak vypadá na nové kolekci fotek teď, je to rozdíl, že?

Související obsah

Martina Sáblíková je sportovním vzorem pro mnoho českých dětí a hrdinkou pro spoustu českých fanoušků. V posledních dnech si ale vytvořila i tábor těch, kteří jí úplně nemohou přijít na jméno, a to kvůli tomu, že se zastávala reprezentačního trenéra Petra Nováka, který měl mít spory s rychlobruslařkou Karolínou Erbanovou. Ta zejména kvůli Novákovi v pětadvaceti letech ukončila kariéru.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události