Jaromír Jágr

Bolí vás kolena nebo záda? Jágr prozradil, jak bolest oddálit

Bolí vás kolena nebo záda? Jágr prozradil, jak bolest oddálit
Zdroj: Profimedia

Stárnutí nezastavíte. Moc dobře to ví i Jaromír Jágr. Částečně ho zpomalit a odsunout ho ale podle hokejové modly může každý člověk snadno. Stačí mu k tomu 10- 20 minut denně.

Poslední zápas odehrál v únoru, jeho návrat na led se ale už blíží. Nebo v to alespoň doufá každý hokejový fanoušek. Šestačtyřicetiletý hokejista by rád nastoupil už 10. října proti Havířovu. Shodou náhod proti soupeři, proti kterému hrál naposledy.

Související obsah


Jak to ve svém věku dělá, že se po osmi měsících dokáže vrátit v dobré kondici? Recept prozradil mladším lidem, kteří si důležitost cvičení ještě nemusí uvědomovat.


„Záleží, co chceš v tom sportu dokázat. Pokud se chceš sportem živit, musíš mu strašně moc obětovat. Jestli se chceš udržovat v dobrý kondici, i to je dobrý. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že čím víc trénujete, čím víc posilujete svoje svaly, tím lépe se cítíte,“ prozradil youtuberovi Tomáši Touhovi při rozhovoru na Pražském hradě.

Rozhovor s Jaromírem Jágrem najdete v čase 4:30


„Děti to ještě nepociťujou, ale s postupem času to pocítí. Já už mám problém, že když si nezacvičím, nebo si nejdu zasportovat den před tím, tak mám problémy s kolenama nebo se zádama," přiznává bolesti spojené se stářím.


Existuje ale jednoduchá cesta, jak se bolestem vyhnout, nebo je alespoň o kus oddálit. „Jesliže vás bolí záda, kolena, kyčle atd, jako i mě , veřte mi, že někdy stačí 10-20 min vašeho času denně a bolesti jako zázrakem zmizí,“ prozradil Jaromír Jágr své Hokejové rodině na facebooku.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události