Tenis

Spanilá jízda: Česká bitva o finále pro Krejčíkovou se Siniakovou!

Spanilá jízda: Česká bitva o finále pro Krejčíkovou se Siniakovou!
Zdroj: Profimedia

Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková si zahrají deblové finále Turnaje mistryň v Singapuru. Nejvýše nasazený pár porazil další českou dvojici Andrea Hlaváčková – Barbora Strýcová ve dvou setech 6:3 a 6:2.

"Ani jedna jsme nečekaly, že by sezona mohla tak dobře dopadnout. Najednou jsme na jejím konci, máme jisté jedničky a dalším cílem je zkusit tady vyhrát. Nechat tam všechno a hezky to dokončit," řekla Krejčíková. "Budeme tomu chtít dodat tu nejlepší tečku," uvedla Siniaková. "Třešničku!" dodala se smíchem na radu spoluhráčky.
 

V nedělním finále se dvaadvacetileté Krejčíková a Siniaková střetnou s vítězkami utkání mezi maďarsko-francouzským párem Tímea Babosová, Kristina Mladenovicová a australsko-americkou dvojicí Ashleigh Bartyová, Coco Vandewegheová.
 

Český tenis má ve finále čtyřhry na Masters zastoupení potřetí za sebou. Krejčíková se Siniakovou se mohou stát prvním ryze českým párem, který turnaj ovládne. Loni se z Trofeje Martiny Navrátilové radovala Sestini Hlaváčková s Babosovou.


Tenisový Turnaj mistryň v Singapuru
(tvrdý povrch, dotace 7 milionů dolarů):

Čtyřhra - semifinále:

Krejčíková, Siniaková (1-ČR) - Sestini Hlaváčková, Strýcová (3-ČR) 6:3, 6:2

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události