Michael van Gerwen

Van Gerwen v Praze: Na letišti splnil sen českému reprezentantovi

Van Gerwen v Praze: Na letišti splnil sen českému reprezentantovi
Martin Špaček a Michael van Gerwen Zdroj: Instagram

Pražská hala Královka hostí exhibiční turnaj Rebel Prague Darts Masters – Winter Classic. Na něm nebudou chybět světové hvězdy včetně té úplně největší. Michael van Gerwen už přiletěl do Prahy a hned rozpoutal fanouškovské šílenství. Jedno velké přání splnil i českému reprezentantovi – nikoliv však šipkařskému, ale jednomu ze zcela odlišné sportovní disciplíny.

V příletové hale na Michaela van Gerwena čekali fanoušci, novináři i hokejbalový reprezentant České republiky a hvězda extraligy Martin Špaček. "Splněný sen! Osobní setkání s mým sportovním vzorem, světovou šipkařskou jedničkou," podělil se Špaček o velký zážitek na sociálních sítích.

Špaček, který je několikanásobným šampionem české extraligy a má ve své sbírce i bronz a stříbro z hokejbalových mistrovství světa, si odnesl ze setkání s van Gerwenem mimo zážitků i několik památek. "Autogram, fotka, co víc si přát," zářil nadšením Špaček.

Související obsah

Van Gerwen si to chce v Česku užít. "Vždycky je skvělé se vrátit do Prahy, je to hezké město. Jsem rád, že se tu můžu znovu ukázat. Těším se zejména na příští rok. To bude velké," řekl pro iSport.cz šipkař, který je hlavním tahákem pražského turnaje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Michael van Gerwen

Důležité Události

Krátká zpráva

Barbora Seemanová opět překonala český rekord

Nejlepší česká plavkyně Barbora Seemanová opět pokořila národní rekord. To se jí povedlo na závodech ISL v italské Neapoli. V závodě na 400 metrů volným způsobem udala nové maximum, které je nyní stanoveno na 4:02,09.

Krátká zpráva

Kvalifikaci na VC Ruska vyhrál překvapivě Norris

Velice zajímavá byla kvalifikace před Velkou cenou Ruska. První skončil Lando Norris z McLarenu a hned v závěsu byl Carlos Sainz z Ferrari. Favorizovaný Lewis Hamilton skončil na čtvrtém místě. Max Verstappen bude startovat z posledního místa, a kvalifikace se tak neúčastnil.