Lucie Pudilová

Pudilovou čeká legenda UFC: Věřím si. Potřebuji opravdu vyhrát!

Pudilovou čeká legenda UFC: Věřím si. Potřebuji opravdu vyhrát!
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Lucie Pudilová už pomalu shazuje kila, aby se dostala do kategorie muší váhy. V pražském galavečeru UFC totiž změří síly s americkou legendou Liz Carmouche. O tom, jak vnímá jméno soupeřky, promluvila v exkluzivním rozhovoru pro NOVA Sport.

Liz "GirlRilla" Carmouche je čtyřiatřicetiletá rodačka z americké Lousiany, ale vyrůstala v japonské Okinawě. Po studiích vstoupila do armády a tři roky působila na Středním východě.
 

Související obsah

„Já to beru i jako velký úspěch pro Českou republiku. Protože dostat sem Američanku a ještě na takhle vysokém umístění a k tomu navíc byla první bojovnice v UFC společně s Rondou Rousey, tak to beru za velký úspěch,“ vysvětluje česká bojovnice.

Zdroj: UFC

Dolů bude muset jít až 10 kilogramů, to ale Lucie Pudilová ráda podstoupí. Přece jen to prý bude přirozenější, než poslední roky, kdy se snažila bojovat ve váze bantamové.

Související obsah


„Budu se s tím muset popasovat. Přímo Vánoce nebo Štědrý den asi neomezím. To se najím normálně. Ale jinak už jsem s dietou začala,“ vypráví.


„Vlastně se bude vracet na tu svojí normální váhu. Jak jsem chtěla být v té bantamovce, tak se i musela přejídat abych získala nějakou váhu, a stejně jsem v té kategorii byla hubenější,“ dodala.

Související obsah


Souboj s šestou bojovnicí žebříčku UFC bere jako velkou výzvu a je přesvědčená, že může vyhrát. „Kdybych si nevěřila, tak bych ten zápas nebrala. Ale samozřejmě, cítím tam velký tlak po tom posledním zápase. Potřebuju fakt vyhrát!“

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události