Fotbal

Slavia mocně posiluje kádr! Přišli Masopust, Ševčík a na cestě Král

Slavia mocně posiluje kádr! Přišli Masopust, Ševčík a na cestě Král
Zdroj: www.slavia.cz

Fotbalový klub Slavia Praha představil první dvě zimní posily. Do aktuálně vedoucího týmu ligové tabulky přišel Lukáš Masopust a Petr Ševčík. Oba dva podepsali smlouvu na tři a půl roku. Kromě nich ještě vršovický velkoklub jedná o příchodu stopera Alexe Krále.

O angažování záložníků Ševčíka z Liberce a Masopusta z Jablonce Tvrdík informoval už v minulém týdnu a dnes Slavia obě posily oficiálně představila.


"Oba hráči do nejlepšího fotbalového věku teprve přicházejí, ale zároveň už mají oba dostatek zkušeností, aby se velmi rychle dokázali etablovat v našem klubu. Podstatné je to, že významně svou typologií, vlastnostmi a charakterem zapadají do toho, jak si my představujeme, že by hráči u nás měli vypadat. Oba dlouhodobě známe a přicházejí na konkrétní pozice. Věřím, že naši hru pomohou posunout zase kousek dál," řekl na tiskové konferenci sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar.

 
Podle šéfa Slavie Jaroslava Tvrdíka jsou už navíc dohodnuti s Králem a zbývá doladit poslední detaily. "Věříme, že jdeme v jednáních do finále. Je to náš odchovanec a sám považuje za obrovskou satisfakci vrátit se do Slavie. Trenér i sportovní ředitel říkají, že to je jeden z nejtalentovanějších hráčů své generace. Máme dohodu s hráčem, agentem a jednáme s klubem," uvedl Tvrdík.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události