Fotbal

Další ostuda a skandál Rooneyho: V USA skončil opilý ve vězení!

Další ostuda a skandál Rooneyho: V USA skončil opilý ve vězení!
Zdroj: Profimedia

Vypadalo to, že se Wayne Rooney po svém alkoholovém skandálu, do kterého byla mimochodem zapletena i nevěra, uklidnil. Jenže tenhle fotbalový talent od pána Boha si asi od bohémského života nedá pokoj. V polovině prosince ho zadržela na letišti ve Washingtonu policie, protože se znovu choval, jak neměl. Tento malér vyplul na povrch ovšem až teď.

V září to byl rok, co anglickými a později i světovými médii proběhla zpráva o tom, že Wayna Rooneyho zadržela policie nedaleko Manchesteru. Při dechové zkoušce měl tehdy ještě hráč Evertonu pozitivní test na přítomnost alkoholu.

Související obsah

Nakonec neřešil jen problém s policií, ale i s manželkou, jelikož se profláklo, že Rooney nejel v autě sám. Patřilo jeho majitelce, půvabné krásce Lauře Simonsové, která seděla na sedadle spolujezdce. V baru se měli líbat a osahávat.

Tehdy si Rooney za svůj bujarý večírek vysloužil dvouletý trest řízení motorových vozidel a 100 hodin veřejně prospěšných prací. Doma dostal od manželky podmínku, že to byla poslední nevěra, kterou bývalý kapitán anglické reprezentace neukočíroval a pohrozilo mu i vedení Evertonu.

Jenže ani z toho se hvězda DC United nepoučila. Další ostudu si ušil 16. prosince, kdy ho na letišti ve Washingtonu, kam se vracel ze závodů formulí v Saúdské Arábii, zadržela policie a poslala ho za mříže. Rooney byl totiž na veřejnosti opilý a sprostě nadával. Potvrdily to americké úřady.

Vše se dostalo na veřejnost až teď, kdy na internet unikla jeho fotka z policejní databáze. "Chápeme, že média chtějí být o celé věci informována. Je to však soukromá věc Wayna a DC United a tak s ní budeme i dál nakládat pouze interně. Nebudeme to dál komentovat," uvedl klub v prohlášení.

Více se tak zatím neví, jen to, že za přestupek hrozila Rooneymu maximální pokuta 250 dolarů, nakonec u soudu 4. ledna zaplatil desetkrát méně.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události