UFC

Polská ranařka z UFC na pláži: Foto dokonalé postavy v bikinách!

Polská ranařka z UFC na pláži: Foto dokonalé postavy v bikinách!
Zdroj: Profimedia / facebook

V UFC patří v ženské kategorii ke špičce. Polská hvězda Joanna Jedrzejczyk, která má v nejprestižnější soutěži MMA už 15 výher, si dopřává zaslouženého odpočinku u moře v Thajsku. Svým fanouškům se pochlubila fotkami v bikinách a ukázala, jak dokonalou postavu má.

Jednatřicetiletá rodačka z polského města Olsztyn se vzpamatovává ze tří proher, které ji potkaly v UFC během posledních čtyř zápasů. Naposledy nestačila Joanna Jedrzejczyk v oktagonu na Valentinu Ševčenkovou z Kyrgyzstánu. Tahle porážka se datuje prosinci 2018, kdy navíc šlo o titul šampionky v muší váze.

Související obsah

Po náročném roce 2018, ve kterém Joanna vedle Ševčenkové podlehla ještě v odvetě Rose Namajunasové, si Polka hojí rány na těle i na duši v Thajsku. Tam se fanouškům pochlubila svou postavou, o kterou už měly dříve zájem reklamní agentury v rámci svých kampaní…

 

A že se se má Joanna na sluncem zalitých plážích opravdu dobře, to dokládá i video, které ukazuje ostrou Polku s úsměvem na tváři, a ne s drsným výrazem v obličeji. Ostatně, rozdílu mezi Joannou v oktagonu, a Joannou v soukromí, jste si mohli všimnout i v galerii, kde je porovnání relaxující Jedrzejczyk a do krve zbité Jedrzejczyk po dubnovém střetu s Namajunas.

Show jménem UFC se rozeběhne zase brzy. Už 23. února se totiž v pražské O2 aréně bude konat premiérový galavečer nejprestižnější organizace MMA. Jednou z hvězd bude i Češka Lucie Pudilová. Jelikož je už vyprodáno, budete si moci tuto akci vychutnat alespoň díky přímému přenosu na stanici Nova Sport.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události