UFC

Další UFC galavečer je tu! Nováček Lopez dostal šanci na hlavní kartě

Další víkend nabitý MMA je tu! Ze soboty na neděli proběhne UFC Fight Night Eye vs. Calvillová a živý přenos doprovodí speciály z dílny Nova Sport.

V neděli 14. června UFC uspořádá již třetí galavečer v centru Apex. UFC Fight Night Eye vs. Calvillová nabízí méně známým jménům možnost, jak na sebe v nejprestižnější MMA organizaci upozornit


 

Na poslední chvíli z duelu bantamové váhy (do 61,2kg) odstoupil z osobních důvodů Ray Borg. Šanci tak dostal Gustavo Lopez (11-4), pro kterého bude zápas s Dvališvillim (10-4) premiéra v UFC. Kvůli rychlé změně se jejich střetnutí odehraje v domluvené váze do 63 kg.

Související obsah

Na hlavní kartě se dále představí například Karl Roberson (9-2) či Jordan Espinosa (14-7-1NC). Zlatým hřebem večera bude ženský duel Jessica Eye (15-7-1NC) vs. Cynthia Calvillová (8-1-1). 
 

Zdroj: Nova Sport

Hlavní karta nadcházejícího galavečeru:

Jessia Eye vs. Cynthia Calvillová – muší váha (do 57 kg)

Karl Roberson vs. Marvin Vettori – střední váha (do 84 kg)

Merab Dvališvili vs. Gustavo Lopez  – domluvená váha (do 63 kg)

Andre Fili vs. Charles Jourdain – pérová váha (do 66 kg)

Jordan Espinosa vs. Mark De La Rosa – bantamová váha (do 61,2 kg)


Související obsahŽivému přenosu předchází v pátek 12. června magazín UFC Reloaded, který přinese vybrané momenty galavečerů UFC 241 Cormier vs. Miočič 2. A v sobotu 13. června speciál věnovaný bývalé šampionce Joanně Jedrzejczykové (16-4), který připomene UFC kariéru nejúspěšnější polské MMA zápasnice světa.

Zdroj: Nova Sport

V neděli 14. června večer Nova Sport 2 přináší záznam turnaje UFC Fight Night: Korean Zombie vs. Rodriguez. Na hlavní kartě se 11. listopadu 2018 představila jména jako Donald Cerrone (36-15-1NC), Mike Perry (13-6) či Hannah Cifersová (10-5).

Zdroj: Nova Sport


UFC Fight Night Eye vs. Calvillová sledujte v neděli 14. června na živě od 3:00 na Nova Sport 2 a VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události