Fotbal

Zkrat bývalé hvězdy Teplic: Džeko v nervech poflusal sudího! VIDEO

Zkrat bývalé hvězdy Teplic: Džeko v nervech poflusal sudího! VIDEO
Zdroj: Profimedia

O včerejším debaklu v Italském poháru se bude ještě dlouho mluvit. V dobrém na něj rozhodně nebudou vzpomínat hráči AS Řím, kteří dostali lekci od Fiorentiny a prohráli 1:7. Stav utkání neunesl bývalý kanonýr Teplic Edin Džeko. Ruply mu nervy a odnesl to sudí, na kterého nekompromisně plivnul.

V první dvacetiminutovce utkání domácí Fiorentina zaskočila Řím dvěma brankami, které zařídil Federico Chiesa. Zaskočení hosté dokázali reagovat brankou Kolarova, ale to byla jejich poslední gólová odpověď v zápase. Ke konci poločasu se za domácí trefil ještě Muriel a bylo to 3:1.

Související obsah

Do druhé části utkání vyslal italský trenér Eusebio na hřiště bosenského útočníka Edina Džeka, který střídal Pastoreho. Děravá obrana AS Řím pustila další gól a pak už přišel zmiňovaný moment. Džeko nebyl spokojený s rozhodnutím arbitra Manganielleho a zachoval se radikálně. Na rozhodčího vyplivnul obsah svých úst a bylo vymalováno. Sudí ani chvíli neváhal a šmátral v kraťasech po červené, kterou posléze forvardovi Říma ukázal.

To, že římští hráli jen v deseti, ještě více povzbudilo hráče Fiorentiny ve spanilé fotbalové jízdě. Přidali další tři góly a mohli se radovat z postupu do semifinále Italského poháru. Celý zápas na hrotu AS Řím odehrál i Patrik Schick, jenže ani české nožičky nedokázaly jakkoliv zvrátit průběh klání.

jk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události