Fotbal

Schick jako náhrada za zmizelého Salu?! V Itálii o tom mají jasno

Schick jako náhrada za zmizelého Salu?! V Itálii o tom mají jasno
Zdroj: Profimedia

Fotbalový klub Cardiff má podle italských médií zájem o hostování českého fotbalisty Patrika Schicka, který momentálně kope za AS Řím. Nováček z anglické ligy urgentně shání útočníka poté, co jejich zimní posila Emiliano Sala zmizel i s letadlem nad Lamanšským průlivem.

Velšský klud je údajně ochoten za hostování zaplatit až 52 milionů korun a pokud by se aktuálně osmnáctý tým v Premier League udržel, částka za Schicka by narostla o dalších 25 milionů.
 

Za případný přestup by pak AS Řím dostal 30 milionů eur (asi 773 milionů korun).

Související obsahTřiadvacetiletý útočník přišel do AS Řím v roce 2017 a klub za něj zaplatil v přepočtu jednu miliardu korun. Jenže do základu se neprosadil a vstřelil jen čtyři branky.
 

Související obsah

Letadlo s osmadvacetiletým Salou a pilotem Davidem Ibbotsonem beze stopy zmizelo minulé pondělí. Argentinský útočník se byl rozloučit se spoluhráči v Nantes, odkud přestoupil do Cardiffu za 15 milionů liber (436 milionů korun), což je nejvyšší přestupová částka v historii velšského klubu.

Záchranáři pátrání po zmizelém stroji oficiálně ukončili ve čtvrtek s vysvětlením, že naděje na objevení přeživších je mizivá. Salova rodina však bude letadlo nadále hledat na vlastní náklady a s pomocí peněz z veřejné sbírky.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události