Fotbal

Další rána pro "Salův" Cardiff: Klub oplakává smrt bývalého hráče!

Další rána pro "Salův" Cardiff: Klub oplakává smrt bývalého hráče!
Zdroj: Twitter

Emiliano Sala měl být nejdražší posilou v historii fotbalového klubu z Cardiffu. Jeho letadlo se však zřítilo do Lamanšského průlivu a z této tragédie se mnozí ještě dlouho nevzpamatují. Waleský celek jen pár dnů poté oplakává další smutný osud svého bývalého hráče. Ve 42 letech totiž zemřel někdejší záložník Cardiffu Matthew Brazier.

Odchovanec Queens Parku Rangers Matthew Brazier strávil v Cardiffu tři sezony. Od roku 1998 do roku 2002 odehrál za waleský klub 67 zápasů, během kterých vstřelil 5 gólů. "Klub velmi zasáhlo, když se dozvěděl o smrti Matthewa Braziera. Naše myšlenky jsou s jeho rodinou a všemi, kteří ho znali," stojí v krátkém prohlášení na oficiálním facebookovém profilu klubu.

Matthew Brazier zemřel ve věku 42 let. Bývalý záložník trpěl non-Hodgkinovým lymfomem, což je onemocnění, které způsobuje rakovinu krve.

Související obsah

Brazier hrál vedle Cardiffu a Queens Parku také za Fulham a Leyton. Kariéru ukončil už v roce 2004. První dva zmíněné kluby by za něj měly v nadcházejících zápasech držet minutu ticha.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události