UFC

McGregor zase rube v tělocvičně a mluví se o další řežbě s Diazem!

McGregor zase rube v tělocvičně a mluví se o další řežbě s Diazem!
Zdroj: Profimedia

Z poslední porážky s Khabibem Nurmagomedovem se irský frajer Conor McGregor už nejspíš definitivně oklepal a jeho instagram je opět plný potu a krve z tělocvičny. Jak to tak vypadá, podle nejnovějších informací by se McGregor mohl do třetice v oktagonu utkat s dobře známým Natem Diazem. Tihle dva mají totiž nevyřízené účty, protože z předchozích dvou střetnutí slavil každý z nich jednou a bilance je tak nerozhodná.

Když se řekne Diaz, všichni si vybaví legendární krvavou bitku, kterou svedl s McGregorem v rámci UFC 196, po které se radoval drzý Američan. Tehdy Conorovi pěkně namlátil a posléze ho uškrtil chvatem na zemi.


Takhle to vypadalo, když Nate Diaz uškrtil McGregora během UFC 196 - VIDEO:


Následovala odveta v UFC 202 a tu pro změnu ovládl McGregor, který Diazovi ukázal, jak to bolí, když do tváře udeří irské pěsti.

A takhle to vypadalo, když McGregor Diazovi porážku vrátil v UFC 202 - VIDEO:


A nyní to podle zahraničních médií vypadá, že by k jejich třetímu střetnutí skutečně mohlo dojít, což naznačil i sám McGregor na svém twitteru, když reagoval na výzvu Andersona Silvy, který chce vyzvat Nateova bratra Nicka.

"Zapište si to. Já tam budu bojovat s Natem," vzkázal McGregor pod Brazilcův tweet.

 

Možná právě proto McGregor odložil všechny bedny se svojí whiskey stranou a začal zase makat. V posilovně si podle fotografií na instagramu dával pořádně do těla. Ostatně posuďte sami, jak se dře, když chcete vlézt do klece v UFC.
 

Conor si tedy z potencionálních soupeřů může celkem vybírat. Nedávno se totiž v souvislosti s ním skloňovalo další zvučné jméno v podobě Donalda "Cowboye" Cerrona.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události