UFC

Soupeřka Pudilové už je v Praze: Z její fotografie jde doslova strach!

Soupeřka Pudilové už je v Praze: Z její fotografie jde doslova strach!
Zdroj: UFC

Už v sobotu 23. února se jediná česká zástupkyně v UFC Lucie Pudilová postaví do oktagonu. Její soupeřkou je velezkušená Američanka Liz Carmouche a ta už je v Praze, kam přijela evidedentně ve výborné formě!

Čtyřiatřicetiletá Američanka z Lousiany po studiích vstoupila do armády a tři roky působila na Středním východě. Poté se začala věnovat bojovým uměním a momentálně patří mezi ženskou elitu UFC.

Související obsah

Během galavečera UFC 157 nastoupila do klece proti slavné Rondě Rousey, které dokázala pěkně zatopit! Není tedy divu, že na sobotu je pasována za mírnou favoritku, ale Lucie celou zimu dřela jako kůň a tak bude rozhodně na co koukat.

Carmouche už přiletěla do Prahy, kde ji už v pátek 22. února společně s ostatními zápasníky čeká oficiální vážení. To můžete sledovat živě na stanici Nova Sport 2 od 16:45.

Související obsah

Jak to ale z jejího příspěvku na instagramu vypadá, do Evropy si přivezla dobrou formu a vyrýsované břišní svalstvo mluví za vše!

Zdroj: Instagram

Zápas Lucie Pudilové proti Liz Carmouche můžete stejně jako celý galavečer sledovat v sobotu 23. února. Přímý přenos začíná už v 17:00 na stanici Nova Sport 2, nebo ho můžete sledovat přes internetový portál VOYO.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události