Fotbal

Brazílie nominovala národní tým: Tyhle hvězdy se představí v Praze!

Brazílie nominovala národní tým: Tyhle hvězdy se představí v Praze!
Zdroj: Profimedia

Na konci března se utká Česká republika se dvěma zvučnými soupeři. Fotbalový nároďák čeká kvalifikace s Anglií a přípravný zápas s Brazílií. Kanárci už zveřejnili nominaci a fanoušci už tak vědí, na koho se mohou 26. března v Edenu těšit.

Nejprve si Češi zahrají kvalifikaci na mistrovství Evropy ve Wembley proti domácí Anglii a to 22. března. O čtyři dny později čeká svěřence Jaroslava Šilhavého přípravné utkání s Brazílií. To se bude konat v pražském Edenu.

Související obsah

I když do zápasu s jistotou nezasáhne zraněný Neymar, fanoušci se na atraktivní utkání nemohou dočkat. Během pěti hodin vyprodali všechny vstupenky a nic tak nemůže více hovořit o jejich zájmu. Brazílie už zveřejnila nominaci. V té jsou hvězdy jako Alisson, Firmino, Coutinho, Casemiro či Thiago Silva.

Lístky na zápas, kterých se v České republice prodalo 10 tisíc, byly v hodnotě 990, 1990, 2490 a 3890 korun. Kapacita stadionu v Edenu je 19 370 míst. Zbytek vstupenek byl poskytnut Brazílii, partnerům svazu i fotbalové Slavii, na jejímž stadionu se zápas 26. března bude hrát.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události