NHL

Mrazivá zpověď Hossy: Drbal si kůži do krve, bál se obejmout děti!

Mrazivá zpověď Hossy: Drbal si kůži do krve, bál se obejmout děti!
Zdroj: Profimedia

I přes to, že je mu 40 let, mohl hokej ještě hrát. Marián Hossa však kvůli záhadné nemoci předčasně skončil a mezi mantinely už chybí druhou sezonou. Slovenský reprezentant měl kožní problémy, které mu způsobila alergie na pot.

Mariánu Hossovi hokej chybí, ale zdraví je samozřejmě přednější. "Vyzkoušel jsem všechno, různé materiály od různých společností, změnil jsem i barvu výstroje. Všechno jsme prali speciálním přípravkem, ale pomohlo to jen trochu. Zkoušel jsem i různé krémy a mastičky," uvedl bývalý útočník pro web theathletic.com.

Jeho zpověď měla i jednu pořádně mrazivou část. "Nejhorší to bylo v noci, když jsem spal. Manželka mi držela ruku, abych se neškrábal. Když jsem se probudil, oblečky byly krvavé. Moje kůže nebyla v pořádku, bál jsem se obejmout děti. Na konec kariéry jsem zpočátku nemyslel, ale tělo a ekzém, to mě nasměřovalo k tomu, že jiná možnost neexistuje," pokračoval Hossa.

Související obsah

Marián Hossa je odchovancem Trenčína. V roce 1997 ho v prvním kole draftovala Ottawa. V NHL pak Hossa odehrál úctyhodných 1309 zápasů, během kterých dal 525 gólů a na dalších 609 asistoval. Hrál také na čtyřech olympiádách a na osmi mistrovstvích světa. Ve sbírce má tři Stanley Cupy či slovenský titul.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události