Biatlon

Vrátí se Koukalová k biatlonu? Další důkaz naznačuje dost!

Vrátí se Koukalová k biatlonu? Další důkaz naznačuje dost!
Zdroj: Profimedia

Že by to s návratem do světa profesionálního sportu myslela vážně? Možné je leccos. Pravdou ale je, že se bývalá veleúspěšná česká biatlonistka Gabriela Koukalová pochlubila na svém facebookovém účtu dalším příspěvkem, který naznačuje návrat mezi profíky.

Že by dvojnásobná držitelka stříbrných medailí ze sprintu a vytrvalostního závodu na ZOH v Soči opravdu zvažovala návrat do kolotoče Světového poháru v biatlonu? Možné to je, protože si vyběhla zatrénovat s elitní českou maratonkyní.

"Těsně před výběhem s Evou Vrabcovou Nývltovou, Andreu Sestini Hlaváčkovou a Bellou po pražské náplavce. Trochu jsem měla obavy, protože s Evou může být i lehký výběh smrtící. Nakonec na tom nejsem tak špatně, a tak jsem si to s holkama užila,“ napsala ve čtvrtek Koukalová.

Indicií je stále více a více. Už před 14 dny naznačila, že vše rozsekne v květnu. Naposledy Koukalová závodila v březnu 2017 v norském Oslu.
 

Od té doby se stalo mnoho věcí. Záhadné zranění lýtek jí v červnu vyřadilo z letní přípravy a bolest ji nepřestala trápit ani v průběhu sezony. Mezitím se rozpoutala mediální bitva mezi Koukalovou a šéftrenérem Ondřejem Rybářem.
 

Právě on se změnami tréninkového režimu podle ní mohl za její problémy. Koukalová se do olympijských her nedokázala uzdravit a na vytoužené zlato tak nemohla zaútočit.

Související obsah

Poté vydala nejpopulárnější česká biatlonistka knihu „Jiná“ a rozvířila vody v biatlonovém světě. Kromě přiznání o bulimii a anorexii se opřela i do svých reprezentačních kolegů. Návrat do stopy a reprezentace v tu chvíli nepřipadal v úvahu.

Příspěvěk Gabriely Koukalové na jejím facebooku:

Myslíte, že se Koukalová vrátí k biatlonu? Hlasovat můžete v anketě níže.

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události