McGregor oznámil to, co všichni čekali! A omluvil se za ručník

McGregor oznámil to, co všichni čekali! A omluvil se za ručník
Zdroj: Profimedia

Jak to tak vypadá, žádný odchod do důchodu se u Conora McGregora nekoná. Raubíř z Irska sice minulý týden šokoval svět oznámením konce kariéry v MMA, ale nejspíš to byl jen další trik, jak na sebe strhnout pozornost.

Opět se potvrdilo, že u McGregora si nemůže nikdo být ničím jistý. Největší hvězda MMA si evidentně jen vydupávala pozornost u vedení UFC.

Související obsah

Její prezident Dana White totiž před pár dny prozradil, že Conor chtěl vlastnit část podílu v nejprestižnější zápasnické organizaci na světě. "Peníze už má. On se prostě zasekl na tom, že chtěl část podílu (z UFC). Ale já myslím, že jsou i jiné věci, které by ho uspokojily," řekl nedávno White.

No a netrvalo dlouho a předpovědi fanoušků se naplnily. McGregor na svém twitteru oznámil "uvidíme se v oktagonu", čímž dal jasně najevo, že nějaký odchod do penze rozhodně nepřipadá v úvahu. Kromě toho se však také částečně omluvil za své narážky na jiná náboženská vyznání. Ještě předtím si rýpl do Khabiba, který je muslim, že jeho žena vypadá na svatební fotce jako ručník.


McGregorova nevhodná poznámka, kterou později smazal:

Zdroj: Twitter


Vzápětí pak přidal slova o toleranci a světu pro všechny:

"Chci se posunout, s mými fanoušky a vírou z jejich prostředí. Všechny vyznání jsou pro nás výzvou být lepšími. Jeden svět pro všechny. A teď se uvidíme v oktagonu" napsal doslova osvícený rváč.

Takže teď už je nejspíš jen otázkou týdnů, kdy se dozvíme jeho příštího soupeře.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.