Fotbal

Dobrá zpráva! Chovanec se po infarktu vrací do práce

Na začátku dubna otřásla zpráva o infarktu Jozefa Chovance českým fotbalem. Devětapadesátiletý předseda Komise rozhodčích FAČR byl hospitalizovaný v motolské nemocnice, ze které byl po několika dnech propuštěn. V úterý místopředseda komise Martin Wilczek prohlásil, že se slovenský legionář brzy vrátí do práce.

Chovancův zdravotní stav se den ode dne zlepšuje. Za pár dnů by už mohl vykonávat svou každodenní činnost.

„Přišel nás pozdravit, ujistil nás, že je v pořádku. Během týdne čtrnácti dnů se zapojí do normální činnosti komise. V současné době vše řešíme telefonicky. Když jsme vydávali nějaká prohlášení, vždy o nich věděl a řekl svůj názor,“ pověděl v úterý na setkání s novináři místopředseda komise rozhodčích Martin Wilczek.

Související obsah

Po nedělním derby má komise rozhodčích plnou hlavu starostí. Ve středu zájmu je hlavně VAR a zásah videorozhodčího Pavla Fraňka směrem k hlavnímu sudímu Karlu Hrubešovi. Wilczek potvrdil, že oba sudí se už ve zbytku základní části Fortuna ligy neobjeví.

„Karel Hrubeš a Pavel Franěk se potřebují uklidnit. Jsou to jedni z nejzkušenějších sudích. Zápasy v sezoně odpískali bez problémů. Čeká nás nadstavba a zápasy o poháry a o udržení. Tam je určitě nasadíme,“ prohlásil Wilczek.

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události