Kapitán Cardiffu v podezření! Fandí Reds, minul bránu a zavinil penaltu

Náhoda? Kapitán Cardiffu Sean Morrison přiznal, že by mu udělalo obrovskou radost, kdyby Liverpool vyhrál Premier League. V zápase s Reds poté netrefil prázdnou bránu a ještě zavinil penaltu.

„Smolař zápasu,“ musel si říct nejeden fanda při pohledu na zápas Cardiffu a Liverpoolu. Ten lídr Premier League ovládl 2:0 a velkou zásluhu na tom měl právě kapitán Cardiffu.

Poprvé se ukázal v 64. minutě. Reds vedli 1:0 a domácí kapitán měl skvělou příležitost na vyrovnání. Centr z rohového kopu ho dokonale našel na vzdálenější tyči, Sean Morrison ho ale nepochopitelně podskočil a ramenem protečoval mimo tři tyče.

Další kontroverzní okamžik přišel v 80. minutě. To téměř dvoumetrový obránce obejmul Mohameda Salaha a složil ho k zemi. Pád, hvizd rozhodčího, penalta a gól na 2:0.

Opravdu smolař. A nebo taky ne? V říjnu se totiž nechal Sean Morrison slyšet, že by ho opravdu potěšilo, kdyby právě Liverpool vyhrál anglický titul. Po zápase se tak vyrojily spekulace, že zápas vypustil, nebo si na něj dokonce vsadil.