Fotbal

Skvělá oslava! Fanynka si narvala obličej Higuaína mezi prsa

Skvělá oslava! Fanynka si narvala obličej Higuaína mezi prsa
Zdroj: Profimedia

V této sezoně je pod palbou kritiky. Gonzalu Higuaínovi se moc nedaří a fanoušci mu to dávají hodně najevo. V zápase s Burnley se ale konečně trefil a oslavu si náramně užil. Nečekaně v ní bylo totiž i dámské poprsí.

V italské Serii A byl vyhlášeným kanonýrem. V Itálii hrál za Neapol, Juventus a nakonec i za AC Milán. Za šest sezon vstřelil 117 gólů a i proto si ho v zimní pauze vytáhla anglická Chelsea. V Premier League se mu ale nedaří tak, jak by si představoval.


V dresu Blues letos vstřelil v jedenácti zápasech jen čtyři góly a fanoušci jsou nespokojení. Naposledy se trefil v pondělní dohrávce s Burnley. Zápas začal hodně divoce a argentinský střelec už ve 14. minutě zvyšoval na 2:1.


A gól to byl parádní. Po ťukesu ve vápně se Higuaín z úhlu opřel do míče a nekompromisně ho poslal pod břevno. Více si ale možná užil oslavu. Okamžitě se totiž rozběhl za fanoušky a rozhodl se, si gól užít s nimi.


V tu chvíli ale přišlo něco, co asi neočekával. Jedna z fanynek ho totiž objala tak, že si narvala jeho obličej mezi svá prsa.


Radost ale velmi brzy opadla. O deset minut později vyrovnal Barnes a výsledkem 2:2 i zápas skončil.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události