Fotbal

"Mám pocit, že umřu..." Šuralova manželka posílá slova do nebe!

"Mám pocit, že umřu..." Šuralova manželka posílá slova do nebe!
Zdroj: Profimedia

Slova se stále hledají těžko. Jsou to už tři dny, co navždy svět opustil fotbalista Josef Šural a stále se tomu nechce věřit. Teď poprvé promluvila i fotbalistova manželka Denisa. Ta na instagramu svému milovanému Pepovi dala poslední sbohem a prozradila, jaká byla jeho poslední slova.

Josef Šural zemřel v pondělí brzy ráno při tragické nehodě minibusu na cestě z venkovního zápasu. Řidič dodávky, ve které jelo sedm hráčů, usnul za volantem a havaroval pár kilometrů před cílem. Nehodu nepřežil pouze český reprezentant. 
 

Jeho maželka Denisa se i s dvěma dcerami díky spolupráci české a turecké strany bleskově dostala zpět do České republiky. Krátce po jejím návratu přiletěla i rakev s tělem zesnulého fotbalisty.

Související obsahRodina už zveřejnila místo a datum pohřbu, Denisa se se svým milovaným Pepou už stihla rozloučit na instagramu, kam mu napsala dojemný vzkaz.
 

„Člověk neví co napsat... kus sebe jsem ztratila, když jsi za námi spěchal domů,“ začíná vzkaz u videa tančícího fotbalisty s dcerou Vanessou Alex na ulici. „Tvé poslední slovo do telefonu bylo 'Nečekej na mě, miluji tě',“ prozradila poslední slova, která od svého manžela slyšela.Na pětiletou Vannesu a tříměsíční Melissu teď zůstala sama. „Děkuju za naše dvě úžasné dcery. Každý den v nich budu vidět tebe, což mě zároveň moc bolí, protože vím, jak tě milují, a nemůžou tomu uvěřit, stejně jako já. Melisska bude mít teprve 3 měsíce a já vím, jak ses na ni těšil, protože byla tvá vymodlená. Bohužel tě tolik nestačila poznat, ale vždy ji všichni budeme připomínat jak úžasný táta jsi. Vaneska nese tvou ztrátu nejhůř, protože jsi její 'tatulineček' a nikdo už ji nikdy nebude milovat tak, jak si to uměl ty...“

Související obsah


„Život už nikdy nebude jako dřív, a já mám pocit, že každou chvíli umřu. Ale vím že ti to nesmím udělat, protože bys byl nešťastný... Musíme bojovat s tragickým osudem. Nikdy se nepřestanu ptát proč.... Miluji tě, navždy má lásko,“ rozloučila se se svou láskou. 

Zobrazit pspvek na Instagramu

lovk nev co napsat...kus sebe jsem ztratila kdy si za nmi spchal domu. Tv posledn slovo do telefonu bylo ,,neekej na m, miluji t . Navdy si t budu pamatovat takhle. Jako milujcho manela, ttu, syna, i kamarda. Nikdy si nebyl kiv ani podl a vdy jsi se snail bt fr. Jsi ten nejlep tta na svt, protoe vm e ns te hld tam nkde zezhora dekuju za nae dv asn dcery, kad den v nich budu vidt tebe, co m zrove moc bol, protoe vm jak t miluj a nemou tomu uvit stejn jako j .... Melisska bude mt teprve 3 msce a j vm, jak ses na ni til, protoe byla tv vymodlen, bohuel t tolik nestaila poznat ale vdy ji vichni budeme pipomnat jak asn tta jsi. Vaneska nese tvou ztrtu nejh, protoe jsi jej ,,tatulineek a nikdo u ji nikdy nebude milovat tak jak si to uml ty...ivot u nikdy nebude jako dv a j mm pocit e kadou chvli umu, ale vm e ti to nesmm udlat, protoe by si byl neastn...musme bojovat s tragickm osudem. Nikdy se nepestanu ptt pro.... miluji t, navdy m lasko

Pspvek sdlen Denisa_Sura (@denisa_sura),

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události