Fotbal

Tragédii vystřídaly rok poté krásné chvíle. Vdova po Šuralovi čeká dítě!

Tragédii vystřídaly rok poté krásné chvíle. Vdova po Šuralovi čeká dítě!

Tragické úmrtí českého fotbalisty Josefa Šurala pochopitelně nejvíce zasáhlo jeho manželku Denisu. Právě v době, kdy se za ní snažil český reprezentant, co nejdříve dostat, chovala jejich tříměsiční dcerku, na kterou následně zůstala úplně sama. Po roce od tragédie to však vypadá, že se zdrcená vdova dokázala z krušných chvil konečně dostat a je zase šťastná. Údajně také čeká dalšího potomka.

Denisa Šuralová vychovávala se svým zesnulým manželem dvě dcery, kromě již zmíněné malinké Melissy, také starší, dnes už šestiletou Vannesu.

Právě brzké setkání s nimi hnalo Josefa Šurala, aby si 29. dubna 2019 objednal spolu s dalšími hráči minibus a vydal se do turecké Alanye po silnici. Pět kilometrů před cílem však došlo k tragické nehodě, kterou 28letý český fotbalista bohužel nepřežil.

Děsivá zpráva, která následně obletěla fotbalový svět, zasáhla ze všeho nejvíc pochopitelně jeho manželku Denisu, která rázem zůstala na výchovu jejich dvou dcerek úplně sama.

Související obsah

Zdrcená pak napsala svému milovanému Pepovi dojemnou zprávu: „Člověk neví, co napsat... kus sebe jsem ztratila, když jsi za námi spěchal domů. Tvé poslední slovo do telefonu bylo 'Nečekej na mě, miluji tě.“

Vypořádat se s tragickou smrtí vdově pomohlo I vedení fotbalového Alanyasporu, které přislíbilo finanční pomoc. Ve městě pak dokonce vyrostla socha českého fotbalisty a byl po něm pojmenován i park s hřištěm pro děti.

Související obsah

Podle informací z deníku Blesk je navíc Denisa Šuralová opět těhotná. Těžké chvíle dokázala překonat, našla si údajně novou lásku a snaží se opět žít, bolest v srdci však u ní pravděpodobně navždy zůstane.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události