Fotbal

Mourinho si rýpl do Barcelony: Hráli jak spící panáci!

Mourinho si rýpl do Barcelony: Hráli jak spící panáci!
Zdroj: Profimedia

Takový semifinálový zápas, který Barcelona zažila při úterním duelu s Liverpoolem v Lize mistrů, si asi za rámeček nedá. Anglický tým jí školil natolik, že se nezmohla téměř k ničemu a soupeř jí sázel jeden gól za druhým. S Reds nakonec španělský gigant prohrál 0:4 a tím pádem v Champions League končí. Nestačil mu ani tříbrankový náskok z prvního duelu.

Z úterního výkonu byl šokován i portugalský trenér José Mourinho a na adresu Španělů si neodpustil štiplavé komentáře, když sledoval jejich slabý výkon coby komentátor v televizním studiu.

Poté, co se Barceloně zhroutila obrana u čtvrtého, čili rozhodujícího gólu, zapochyboval Mourinho o mentální síle španělských fotbalistů a přirovnal je k mužstvu 14letých kloučků.

„Když vidíte takový gól u čtrnáctiletých či patnáctiletých hráčů, řeknete si, že hrají jak spící panáci a nemají mentalitu k tomu, aby hráli fotbal. Takové děti se musí učit základy hry,“ vysvětloval Mourinho a dodal: „Ale my mluvíme o nejlepších fotbalistech světa, u kterých takový gól vypovídá o stavu jejich mysli.“

Podívejte se sami, jak Barcelona „bránila“ při čtvrtém gólu:


„Vůbec bych si to nedokázal vysvětlit, kdyby můj tým měl tříbrankový náskok a nakonec o něj přišel a nepostoupil,“ nevěřícně konstatoval Mourinho, který stále čeká na angažmá.
 

aka, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události