Fotbal

Když postoupí Liverpool, daruji varlata! Vidalovi se směje celý svět

Když postoupí Liverpool, daruji varlata! Vidalovi se směje celý svět
Arturo Vidal | Zdroj: twitter

Možná mu stále nedochází, jak sebevědomý byl. Možná stále netuší, že se stal blbcem s velkým B. Záložník Barcelony Arturo Vidal totiž po prvním semifinálovém zápase Ligy mistrů s Liverpoolem prohlásil, že pokud anglický tým postoupí do finále i přes úvodní porážku 0:3, daruje svá varlata. A Reds skutečně dokázali nemožné a finále Champions League si po vítězství 4:0 zahrají oni.

Když minulý týden Barcelona vyhrála nad Liverpoolem 3:0, nikdo nepochyboval, že by si vedení v odvetě nepohlídala. Hráči, trenéři, novináři, fanoušci. Ti všichni si mysleli, že španělský velkoklub vedený Lionelem Messim bude hrát finále.

Chilský záložník Vidal byl jedním z nich. A tak na dotaz, jestli dokáže Liverpool otočit nepříznivý stav 0:3, odpověděl po svém. „Pokud přes nás postoupí, daruji své levé varle a pravé dám fanouškům Realu Madrid, kteří je (Liverpool) podporovali,“ prohlásil Vidal.

Jenže na Anfield Road se děly věci. Domácí hráči dokázali díky dvěma zásahům Wijnalduma a Origiho vyhrát 4:0 a hráčům Barcelony spadla čelist.

Související obsah

Vidal by mohl přijít o mnohem víc, než ostatní, záleží jen na něm. Nicméně s velkou, téměř stoprocentní jistotou, se kastrátem nestane. Na sociálních sítích se mu ale smějí milióny lidí po celém světě.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události