Namajunas po ráně naznačila konec: Tohle už není sranda, řekla

Namajunas po ráně naznačila konec: Tohle už není sranda, řekla
Zdroj: Profimedia

Pro americkou zápasnici Rose Namajunas skončil zápas s brazilskou soupeřkou Jessicou Andrade hodně nepříjemným způsobem. Později pak v rozhovoru s novináři naznačila, že bude zvažovat konec kariéry v MMA.

Vypadá to, že UFC by mohla přijít o jednu z velkých hvězd. Namajunas totiž poznala, jak moc tvrdý dokáže povrch v oktagonu být a po třech výhrách v řadě přišla hodně drsná lekce.

Související obsah

Pravděpodobně si uvědomila, že kdyby na hlavu dopadla jen o trochu nešťastněji, mohl pro ni zápas o titul ve slámové váze skončit fatálně.

Jesssica Andrade vybojovala titul v UFC, když porazila Rose Namajunas:


 
"Chci teď se svým životem udělat něco jiného. Nevím, uvidíme. teď nechci dělat unáhlené rozhodnutí, ale tohle už není legrace," řekla po prohraném zápasu novinářům a naznačila tak i možný konec kariéry.

Namajunas přitom patří mezi největší drsňačky z UFC. Když dvakrát po sobě porazila Joannu Jedrzejczyk, stala se královnou divize a získala tak mezi ostatními obrovský respekt. Jak to bude s její budoucností teď však není jisté.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.