Czech Darts Open

CZECH DARTS OPEN PRAGUE 2019

28. – 30. června 2019 se v Praze odehraje první oficiální turnaj PDC. Stane se jím jeden ze série turnajů European Tour 2019!

To, co se ještě před dvěma lety zdálo jako nemožné a vloni jako vzdálená budoucnost, je konečně tady. PDC rozšiřuje svoje teritorium a jejím novým hracím místem se stává PRAHA! Hrát se bude na výstavišti v Letňanech a do Prahy s velkou pravděpodobností zavítají všechny aktuální šipkové hvězdy včetně Michaela van Gerwena, Roba Crosse a Petera Wrighta.

Chcete na vlastní oči vidět nejlepší šipkaře planety a zažít atmosféru turnaje PDC? Máte jedinečnou příležitost – ve středu ve Snídani s Novou se o vstupenky bude hrát! Czech Darts Open 2019 Vám navíc v živém vstupu přiblíží nejlepší český šipkař Karel Sedláček a český reprezentant Pavel Jirkal.

Turnaje se zúčastní 16 nejlepších hráčů ze žebříčku Pro Tour Order of Merit, které doplní dalších 32 hráčů z kvalifikací.
A co je další důležitá a skvělá zpráva?
Přece to, že den před vlastním turnajem, ve čtvrtek 27. června 2019, se bude přímo v Letňanech hrát česká kvalifikace, ze které postoupí ČTYŘI ČEŠTÍ HRÁČI přímo do hlavního turnaje.

Pro všechny fanoušky a fanynky šipek a nejen pro ty české, to je velká příležitost, vidět na vlastní oči světovou šipkovou elitu na podiu. Kdo ještě nemá vhodný dárek, třeba za vysvědčení, je to obzvláště pro milovníky šipek jedinečná příležitost. A navíc svou účastí v pátek můžete i čtyřem hráčům z národní kvalifikace vytvořit opravdu domácí prostředí v jejich zápasech během prvního kola.

Šipky jako takové, jsou sportem, který si získává stále větší oblibu. Ať už v Čechách, na Moravě nebo ve Slezsku, a to doslova napříč všemi generacemi. Od prvních přátelských duelů s rodinou nebo partou přátel někde v oblíbené hospůdce u zlatavého moku, až po první amatérské turnaje či zápasy jednotlivých lig, kdy hráči i fanoušci mnohokrát sledují napínavý zápas, který rozhodne jedna šipka odhozená na terč v ten správný čas. A pak následuje výbuch radosti nejen u vítězícího hráče, protože právě on tou šipkou dokázal vyhrát svůj zápas.

Na velkých turnajích, kde přední světoví hráči předvádějí svoje šipkové umění, a které jsou přenášené televizním vysíláním téměř do celého světa, jsme toho mnohokrát svědky. Ze svého vítězství se raduje nejen hráč, ale s ním i přítomní diváci v zaplněných halách a sálech, kde skandování a popěvky fanoušků v různorodých pestrých kostýmech doprovází hráče již od jeho nástupu na podium až do poslední šipky, která zápas rozhodne. Atmosféra je pak obdobná, vlastně spíše ještě mnohem lepší, než při fotbalových nebo hokejových zápasech. Hráči jsou na takovou atmosféru již zvyklí a mnohdy jim to dodává potřebnou energii a pohání je to ještě k většímu úsilí, předvést přítomným divákům a fanouškům u terče to nejlepší, co momentálně se šipkami dokáží.

A právě takovou atmosféru, ve které se hráči budou cítit jako na tom velkém, televizním turnaji, si tento premiérový turnaj Czech Darts Open 2019, zařazený do European Tour, bezpochyby určitě zaslouží. Pokud jsou šipky vaší vášní, koníčkem nebo oblíbeným sportem, přijďte fandit a podpořit nejen české hráče. Hlavně tím ale šéfům PDC dokážete, že takový turnaj je v Praze, v srdci Evropy, oprávněně a že se z něho může stát skvělá tradice. A pro fanoušky mimořádná příležitost potkávat přední světové šipkaře u nás i nadále.

Vstupenky na premiérový turnaj European Tour se dají zakoupit na stránkách pořádající PDC -Europe (v angličtině) nebo na Ticketstream.cz (v češtině) a to vždy v několika variantách. Jako celodenní vstupenka na obě session nebo na každou session zvlášť, tedy na odpolední nebo večerní, a to vždy pro jednotlivé dny.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Czech Darts Open

Důležité Události