Tenis

Česká sportovkyně baví fotkou internet! Kdo je ta slavná holčička?

Česká sportovkyně baví fotkou internet! Kdo je ta slavná holčička?
Zdroj: facebook

Slavní sportovci rádi ukazují své fotografie z dob, kdy jim ještě netleskaly vyprodané stadiony, ale třeba jen jejich rodiče. Jedna z úspěšných českých sportovkyň se pochlubila fotkou z dětství, kde podle jejich slov všechno začalo.

Za každým úspěšným sportovcem většinou stojí rodiče a v tomto případě tomu nebylo jinak. Tenistka Lucie Šafářová, která nedávno definitivně ukončila kariéru, zveřejnila fotografii, na které by jí podle svíček na dortu mohly být tři roky.

"Moje první tenisové krůčky byly s tátou. Nejdřív v “obyváku” o zeď pak na kurtu. Byl přísný, ale zároveň mě vždy dokázal motivovat a bez něj bych to nikdy nedokázala. Děkuji tati!" napsala k fotografiím na svém facebooku jedenatřicetiletá rodačka z Brna.

Související obsah

Mezi její největší úspěchy patří účast ve finále French Open, nebo semifinále Wimbledonu 2014. Na okruhu WTA získala celkem sedm titulů, ten poslední v dubnu 2016 na antuce v pražské Stromovce. S americkou parťačkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou vyhrály v deblu pět grandslamů.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události