šipky

CZECH DARTS OPEN PRAGUE 2019

Letošní European Tour 2019 se skládá z celkem třinácti turnajů, jenž se odehrají mimo britské ostrovy.

Kromě Německa, Dánska, Rakouska, Gibraltaru a Holandska má poprvé v historii i českou stopu. Pražský turnaj, Czech Darts Open 2019, je devátý v pořadí a koná se 28. – 30. června 2019 na výstavišti v Letňanech.

Všechny turnaje European Tour mají vždy stejný herní klíč. Páteční první kolo hraje 32 hráčů. Osmnáct hráčů je z anglické části kvalifikace, dalších šest hráčů z kvalifikace pro držitele Pro Tour karty žijící mimo Anglii. Startovní pole prvního kola doplní dva hráči z jihozápadní, jeden ze severské a jeden hráč z východoevropské kvalifikace.
Zbývající čtyři místa obsadí hráči, kteří na turnaj postoupí z národní kvalifikace. Vítězové prvního kola se utkají s prvními šestnácti hráči aktuálního žebříčku PDC Pro Tour Order of Merit a nasazenými do sobotního druhého kola.
Všech třináct turnajů letošní Tour se odehraje od prvního do třetího kola a čtvrtfinále na šest vítězných legů. Semifinále na sedm a finále pak na osm vítězných legů.

Vstupenky na premiérový turnaj European Tour se dají zakoupit na stránkách pořádající PDC -Europe (v angličtině) nebo na Ticketstream.cz (v češtině) a to vždy v několika variantách. Jako celodenní vstupenka na obě session nebo na každou session zvlášť, tedy na odpolední nebo večerní, a to vždy pro jednotlivé dny.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu šipky

Důležité Události