Petra Kvitová

Snad si mimčo pochovám! Kvitová po výhře poslala vzkaz Šafářové

Petra Kvitová je navzdory zdravotním problémům už ve třetím kole Wimbledonu. V souboj s Kristinou Mladenovičovou ale musela vynaložit hodně sil. Po zápase pak poslala i vzkaz své kamarádce Lucii Šafářové, která oznámila, že čeká miminko.

Petra Kvitová svůj zápas nezačala vůbec dobře a skoro celou první sadu jen doháněla ztrátu. Za stavu 3:5 ale dokázala odvrátit dva setboly, nahlodala sebevědomí své soupeřky a nakonec otočila na 7:5. „Byla to bitva, čekala jsem na šance, ale nakonec jsem otočila zápas k mému dobru,“ vyprávěla.

Ve druhém dějství pak byla česká tenistka jasně lepší a vypracovala si pohodlný náskok. Zápas pak po 87 minutách ukončila. „Dneska jsem potřebovala hodně bojovat. Pomohlo mi i to mé „Pojď!“ smála se.

Související obsah


Postup do třetího kola tak zvládla navzdory bandáži na levé paži. „Ruka vypadala dobře, i když jí asi budu mít zabandážovanou celý turnaj, dokud zde budu hrát. Je to prostě prevence,“ vysvětlila Kvitová.


Po utkání přišla řeč i na novinku u kamarádky Lucie Šafářové, která oznámila, že je těhotná s hokejistou Tomášem Plekancem. „Já jsem ráda, Lucku je kamarádka a je možná škoda, že už tu není s námi. Ale je to super holka a pokud je šťastná, tak jsem šťastná za ní,“ říkal Petra Kvitová. „Mám radost, že bude maminka a doufám, že si mimčo i někdy pochovám,“ dodala.

ram, pae, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Petra Kvitová

Důležité Události