Fotbal

Ještě nekončí! Milan Baroš prodloužil smlouvu s Baníkem

Ještě nekončí! Milan Baroš prodloužil smlouvu s Baníkem
Zdroj: Twitter

Fanoušci Baníku Ostrava jásají! Největší hvězda klubu Milan Baroš prodloužil smlouvu o další rok a konec kariéry tak oddálil. Nový kontrakt na dva roky podepsal i zkušený brankář Jan Laštůvka.

O konci kariéry Milana Baroše se spekuluje už dlouho. Ostravská legenda a poslední hrající aktér z mistrovství Evropy 2004 ale kopačky na hřebík ještě nevěší. Baník tak může ještě čerpat z jeho útočných kvalit minimálně další sezonu.


I přes zdravotní komplikace dokázal dát Baroš v minulé sezoně šest gólů a proti Příbrami nasázel dokonce hattrick. Jeho největším přínosem je ale bezesporu ale samotná přítomnost v kabině. Baroš totiž patří mezi největší srdcaře, které český fotbal pamatuje.

Související obsah


Jistotu v bráně zajistí pro další dvě sezony Jan Laštůvka, který prodloužil s Baníkem kontrakt o další dva roky.


„Jsme velice rádi, že spolupráce s oběma hráči bude pokračovat. I v sedmatřiceti letech jsou pořád na hřišti nesmírně platní, díky jejich dlouhodobé vazbě na Baník jsou duší mužstva a přirozenými lídry týmu na hřišti. Nepochybujeme o tom, že Baníku i v dalším období odvedou skvělé služby a vážíme si toho, že je tu máme,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Marek Jankulovski pro klubový web.
 

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události