Fotbal

Turci se ptali na Šurala, Sparta naznačila, že se na něj klub vykašlal!

Turci se ptali na Šurala, Sparta naznačila, že se na něj klub vykašlal!
Zdroj: Profimedia

Sparta v Evropské lize propadla s Trabzonsporem, ještě před zápasem se ale v Turecku odehrála dojemná chvíle. Jeden z novinářů se totiž zeptal na Josefa Šurala.

Šlo o postup v Evropské lize, před zápasem Sparty s Trabzonsporem ale chvilku na fotbal nikdo nemyslel. "Jaké to je přiletět do země, kde před několika měsíci zemřel váš bývalý kapitán?“ zeptal se zástupců Sparty jeden z novinářů.

Související obsah


Takovou otázku před důležitým zápasem čekal asi málokdo, velmi pohotově a kulantně na ni ale dokázal zareagovat tiskový mluvčí klubu. "Chtěli bychom poděkovat tureckému ministrovi zahraničních věcí, českému velvyslanectví v Turecku i tureckému zastupitelskému úřadu v Praze. Od první chvíle opravdu hodně pomáhali. Sparta se snaží pomáhat Pepově rodině, jsme v kontaktu s vdovou Denisou. A věříme, že pomůže i Alanyaspor, který řekl, že byl Pepa jako jejich syn a o jeho rodinu se postará,“ odpověděl Ondřej Kasík.


Z jeho formulace není těžké poznat, že Alanyaspor se o Denisu a jejich dvě dcery ještě nezačal starat. Jak jinak si vysvětlit ten budoucí čas? Přitom krátce po nehodě, která se stala 29. dubna, měl klub velké prohlášení, že na svého hráče nezapomene a smlouvu bude plnit i nadále.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události