UFC

McGregora potrestali za napadení! Toto se mu rozhodně líbit nebude

McGregora potrestali za napadení! Toto se mu rozhodně líbit nebude
Zdroj: Profimedia

Conor McGregor sice už nějaký ten pátek nezápasí, ale pozornosti má pořád dostatek. Jeho poslední exces, kdy v baru udeřil postaršího chlapíka stále řeší celý svět a vyhasínající hvězdu UFC už stihl první trest.

Pár měsíců staré video z irského baru, kde McGregor udeřil do tváře jednoho ze štamgastů je mezi fanoušky bojových sportů téma číslo jedna.

Související obsah

"Nechci pít takový sra*ky!" reagoval prý muž, když ho nejslavnější MMA zápasník pobídl, aby si s ním připil jeho vlastní whiskey. Co následovalo, už není třeba připomínat.

 

No a protože se McGregorova whiskey velice dobře prodává po celém světě, nabízel ji svým zákazníkům i majitel irského baru The Salty Shamrock Pub na Floridě. Slovo "nabízel" je zde více než na místě, protože v jejich nápojovém lístku už likér Proper Twelve nemá místo.

Související obsah

"S ohledem na nedávno zveřejněné zbabělé a otřesné chování takzvaného irského profesionálního zápasníka Conora McGregora, nebude už náš podnik nadále nabízet, nebo spojovat své jméno s jeho produkty," napsal majitel podniku Sean Rice na svém facebooku.

Pak vzal telefon a natočil, jak se rozhodl naložit se zbytkem lahví, které měl v baru nakoupené.

"Zbavíme se jeho whiskey takovým způsobem, jaký odpovídá jeho chování. Vyzývám každého majitele irského baru, aby udělal totéž! On není skutečným reprezentatem Irska." dodal rozhořčeně.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události