MMA

Proč není Chabib jako McGregor? Peníze ho nezkazily ze dvou důvodů

Proč není Chabib jako McGregor? Peníze ho nezkazily ze dvou důvodů
Zdroj: Profimedia

Chabib Nurmagomedov se vrací do UFC, aby rozšířil svoji sérii vítězství. Zatímco jeho poslední soupeř Conor McGregor je v poslední době skloňován spíše se skandály, o rodákovi z Dagestánu nebylo celý rok takřka slyšet. Čím to je, prozradil v rozhovoru přímo z Abú Zábí, kde se už připravuje na sobotní zápas.

Ano, všichni si určitě pamatují Chabibovo běsnění poté, co v loňském roce McGregora v oktagonu seřezal a donutil ho souboj odklepat. Nicméně ani předtím, ani potom na sebe neporažený šampion nijak zvlášť neupozorňuje.
 

Chabib po zápase s McGregorem vyskočil z klece a rozpoutal hromadnou bitku:

Prostě celý rok trénuje, maximálně se na svých cestách po světě vyfotí s fanoušky a dál si jede to svoje. To jeho nepřítel číslo jedna McGregor stihl rozjet alkoholový byznys, rozflákat fanouškovi telefon a skončit v policejní cele, nebo napadnout výrazně staršího chlapíka v hospodě.

Související obsah

"Ukazuje tím, jak je vlastně slabý," myslí si Chabib o McGregorových excesech a vysvětluje, jaké jsou mezi nimi rozdíly. "Nemám ho rád. Mlátí staré lidi. Pomátl se," hodnotí horkokrevného Ira.

ZDE si můžete pustit celý rozhovor s Chabibem:

"Peníze vás změní a musíte se ovládat. Ovládat své emoce a své jednání. Najednou jste hvězda, nejlepší zápasník na světě, takže když někoho udeříte, můžete ho klidně zabít," upozorňuje Chabib.

Zdroj: Profimedia

"Peníze a sláva, to jsou dvě skoro stejné věci," přemítá zápasník, který ve své profesionální MMA kariéře zatím nenašel přemožitele. Když se ho pak reportér zeptal, jaktože jeho peníze nezměnily, dlouze přemýšlet nemusel.

Související obsah

"Přemýšlím o náboženství. Náboženství mi s tímto hodně pomáhá, to je na první místě. A hned na druhém místě jsou moji rodiče a všechno, co pro mě udělali," prozradil svůj návod na to, jak žít spokojený život bez skandálů i jako jedna z největších hvězd UFC.


Chabib se do UFC vrací po téměř roční pauze, kdy si odpykával devítíměsíční trest za hromadnou bitku z Las Vegas. Jak se mu bude dařit v souboji s Dustinem Poirierem můžete sledovat v sobotu 7. září na stanici Nova Sport 2, nebo přes videoportál VOYO.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události