UFC

Drzý Conor nemá dost: Po zápase poslal Chabibovi jasný vzkaz!

Drzý Conor nemá dost: Po zápase poslal Chabibovi jasný vzkaz!
Zdroj: Profimedia

Conor McGregor před rokem dostal od Chabiba Nurmagomedova naloženo, přesto mu to očividně nestačí. Po zápase Dagestánce s Poirierem poslal irský rebel svému rivalovi jasný vzkaz.

Neporažený šampion lehké váhy. To je Chabib Nurmagomedov, který ve své MMA kariéře nepoznal přemožitele. Poirier byl už jeho osmadvacátou obětí. Dustin měl velkou šanci se stát prvním vítězem, v klíčové chvíli ale selhal.

Související obsah


Zvítězit se nepodařilo ani vloni Conoru McGregorovi. Jeho zápas s Chabibem se stal legendárním. Ir dostal naloženo a ve čtvrtém kole byl nucený odklepat. Daleko více se ale mluvilo o následném řádění, kdy Chabib vyskočil z klece a v hledišti rozpoutal hromadnou bitku.


Po zákazu od UFC se Chabib poprvé postavil do klece právě proti Dustinu Poirierovi a vyřídil ho ve třetím kole. Na návrat irského bouřliváka fanoušci stále marně čekají.

Související obsah


Jenže teď to vypadá, že se Conor chce vrátit. A co víc, chce s Chabibem zúčtovat. „Domluvte mi odvetu v Moskvě,“ poslal McGregor jasný vzkaz, že chce zápasit v Chabibově domovině.Více se ale mluví o zápase s Tonym Fergusonem, který je žhavým kandidátem na potrápení suverénního Chabiba. Odveta s Conorem McGregorem by ale také dávala smysl. Vždyť právě Conor je doposud jediným bojovníkem, který dokázal proti Chabibovi bodově zvítězit alespoň v jednom kole

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události