NHL

Voráček o NHL v Praze: Prozradil, na co se těší ze všeho nejvíc!

Voráček o NHL v Praze: Prozradil, na co se těší ze všeho nejvíc!
Zdroj: Profimedia

Slavná NHL zavítá už 4. října do Prahy a čeští fanoušci tak mají jedinečnou možnost vidět v akci Jakuba Voráčka, který obléká dres Philadelphie. Třicetiletý útočník Flyers se těší, že ho v Česku uvidí hrát jeho rodina.

Na zápas Philadelphie proti Chicagu se pochopitelně těšili i obránce Radko Gudas a brankář Michal Neuvirth, jenže tito čeští hráči nakonec v průběhu letní pauzy změnili působiště.

Související obsah

"To je prostě hokej, to se nedá nic dělat. Gudy bude určitě chybět," prohlásil smutně Voráček o svém bývalém spoluhráči.

Celý rozhovor s Jakubem Voráček pro NHL si můžete pustit níže:

Gudas byl vyměněn do Washingtonu a Neuvirth se pokusí vybojovat místo v brance Toronta. To v dresu Blackhawks by se v Praze mohli ukázat ještě David Kämpf a Dominik Kubalík.

Související obsah

Voráček bude mít největší radost, když se na zápas přijdou podívat jeho rodiče. "Oni už mě sice viděli hodněkrát, ale v Praze to bude něco speciálního jak pro mě, tak pro ně," komentoval fakt, že mu při utkání budou fandit ti nejbližší.

4. října zavítá nejslavnější hokejová liga světa NHL do Prahy:

Zápas Chicago Blackhawks – Philadelphia Flyers můžete sledovat 4. října na stanicích Nova Sport 1, NOVA a také přes videoportály VOYO a Nova Plus. Předzápasové studio začíná už v 19:00.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události