Michael Schumacher

Co se děje se Schumim v nemocnici? Od personálu unikla informace!

Co se děje se Schumim v nemocnici? Od personálu unikla informace!
Zdroj: Profimedia

Co se děje za vysokými zdmi nemocnice Georgese Pompidoua v Paříži? Po pondělní reportáži listu Le Parisien se nejmodernější zdravotnické zařízení ve Francii změnilo v nedobytnou tvrz. Pacientem je totiž Michael Schumacher, jehož rodina už skoro 6 let tají podrobnosti o zdravotním stavu ikony motoristického sportu.

V pondělí dorazila na dvůr nemocnice sanitka se švýcarskou poznávací značkou a označením zdravotnické ambulance z Ženevy. Vše tedy nasvědčovalo tomu, že Michael Schumacher tentokrát absolvoval cestu dlouhou 550 kilometrů po silnicích se spoustou uzavírek. Ve dvou předchozích případech letěl od Ženevského jezera vrtulníkem na heliport, který nemocnice využívá pro příjem pacientů.

Související obsahV úterý pak nebyl u nemocnice žádný ruch. Narozdíl od pondělka, kdy pracovníci ochranky doprovázeli nosítka s modrým krytem i se sluchátky na uších. Tentokrát je za vysokými mřížemi před bránou několik televizních štábů.

Související obsah


Podle reportáže Le Parisien je Schumacher hospitalizován v prvním patře budovy D, což prozrazuje pohyb pracovníků bezpečnostních složek. A dokonce se reportérům podařilo vyloudit i jeden komentář zdravotnického personálu. „Ano, je v naší péči. A mohu vás ujistit, že je při vědomí,“ řekla mladá lékařka, než se za ní zavřely dveře na kardiologii.


Schumacherovy návštěvy nemocnice pak využili i jeho dlouholetí přátelé. V úterý v 17:15 dorazil Jean Todt a zdržel se 45 minut. Pak minul televizní štáby a beze slov odešel. Bývalý šéf stáje Ferrari je jedním z mála, kdo s rodinou Michaela Schumachera udržuje blízký vztah a zřejmě ví vše o zdravotním stavu šampiona.

Zdroj: Profimedia

Do pařížské nemocnice možná souhrou smutných náhod zavítali i Alain Prost a Jean Alesi, další legendy motoristického sportu. Zřejmě i proto, že se nedaleko konal pohřeb teprve 22letého Anthoine Huberta, který zahynul před necelými dvěma týdny při závodech v belgickém Spa. Za svým tátou se stavil i Mick Schumacher. Ale ani on neřekl na dotazy novinářů jediné slovo.

Související obsah

Podívejte se na reportáž o tom, jak probíhal převoz Michaela Schumachera do nemocnice v Paříži:

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Michael Schumacher

Důležité Události