Fotbal

Slavia musí měnit stadion pro pohár, Jílek má z Jihlavy obavy

Slavia musí měnit stadion pro pohár, Jílek má z Jihlavy obavy
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté Slavie se po vydařeném derby chystají na domácí pohár. Domácí zápas s Vyšehradem se ale neodehraje v Edenu. Sešívaní ho budou muset vyvézt na území Viktorky Žižkov.

Slavia má za sebou derby pražských S a veze se na vlně úspěchu. Nejen že Spartu smázla 3:0, ale daří se jí také v Lize mistrů, kde v prvním zápase remizovala s Interem Milán 1:1. Teď ji čeká další důležitý zápas a pro některé hráče může být těžké se na dalšího soupeře namotivovat. Bude jím totiž Slavoj Vyšehrad.


Jenže domácí zápas se neodehraje pro Slavii v Edenu. Ve Vršovicích se totiž bude vše chystat na večerní Ligu mistryň a tak budou sešívaní hrát na stadionu Viktorie Žižkov. Ta tou dobou bude hrát v daleké Karviné.


Důležitý zápas čeká i Spartu. Ta si v derby uřízla ostudu a fanoušci jsou hodně napjatí, jak se klub k jasné prohře s nesmiřitelným rivalem postaví. Zatím mají jasno, kdo za porážku 0:3 může. Trenér Jílek a vedení Sparty.

 Samotný trenér si problémů je moc dobře vědom. "My máme tři dny do utkání v Jihlavě. Je to jeden z předních týmů druhé ligy. Nečeká nás nic jednoduchého," nechal se slyšet kouč Sparty po zpackaném derby.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události