UFC

Trenér zhodnotil Machovu premiéru v UFC. Kdy chce další zápas?

Společně s Machmudem „Machem“ Muradovem dorazil v pondělí brzy ráno do Prahy i jeho trenér Petr „Monster“ Kníže. Dvaačtyřicetiletý kouč pro televizi Nova zhodnotil premiérový výkon svého svěřence v UFC.

Muradov porazil Itala Alessia De Chirica v Kodani až na body. V prvních dvou kolech byl česko-uzbecký bojovník aktivnější a i rozhodčí ho bodovali lépe, ve třetím už byl lepší soupeř.

Související obsah

Nutno dodat, že „Mach“ měl na přípravu jen 16 dnů, protože původně měl v Dánsku bojovat Polák Peter Sobotta, ten se ale zranil a právě místo něj Muradov nastoupil.

Muradovův atak na Di Chirica na konci prvního kola:

„Celý zápas ještě s dalším trenérem Lukášem Bártou budeme rozebírat. Jak říkal Mach, příprava byla krátká a to se taky projevilo v tom třetím kole. Nahromadil se stres, projevily se podmínky, na které nebyl předtím Mach zvyklý, a docházely mu síly. Na tom se musí zapracovat,“ zhodnotil jeho výkon Kníže.

„Ta strategie, která byla zvolená, tu jsme zachovali, takže já jsem s výsledkem spokojený,“ dodal.

Muradov byl vyhlášen za vítěze:


 

Zároveň také zmínil, že by byl rád, kdyby další zápas měl Muradov až příští rok. „Já bych nejradši viděl další zápas až v příštím roce, než v prosinci, protože to by zas bylo málo času na přípravu.“

Související obsah

„Mach je výš v žebříčku, takže ho budou čekat těžší soupeři. Tím pádem je potřeba, aby si teď odpočinul a potom šel zase zpátky makat. Je před námi spousta práce. Ti kluci, kteří ho čekají, jsou na tom lépe po všech stránkách,“ uzavřel Kníže.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události